خانه هوشمند

نزدیک به بیست سال از ورود تکنولوژی خانه های هوشمند به ایران می گذرد. رشد سریع این فناوری حکایت از پدید آمدن الزاماتی در صنعت ساختمان دارد که نسل جدیدی از ساختمان های تکنولوژیک محور NGB را تعریف می کند.
شرکت دانش بنیان مگافا یاکند با بیش از یک دهه سابقه حضور در بازار سیستم های هوشمند خانگی، تجاری و اداری افتخار دارد به عنوان پیشگام در عرصه طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت، با هزینه اقتصادی و مطابق سلیقه ایرانی فعالیت نموده است.
اصول محصولات تولیدی این شرکت بر پایه طراحی و تولید براساس استانداردهای بین المللی، یکپارچگی، بهره مندی از آخرین فناوری ها، استفاده از خطوط تولید پیشرفته و مکانیزه و کاربرد آسان بنا شده است.
گارانتی کلیه محصولات، نشان از اطمینان بالا به کیفیت تولیدات بوده و دسترسی به شرکت اصلی و مادر، سطحی متفاوت از خدمات فنی، مهندسی و پشتیبانی را ارائه می دهد.
سیستم های هوشمند مسکونی سری ای پلاس (A Plus Smart)، تولید شده با استفاده از سیستم ارتباطی پرسرعت و رله های الکترونیکی، یکپارچگی منحصر به فردی را به وجود آورده که حاصل آن؛ کاهش قیمت، حجم کوچکتر تابلو و افزایش طول عمر تجهیزات الکتریکی متصل به آن می باشد.

مزایای اجرای سیستم خانه هوشمند؟

از نگاه مالک و سازندهاز نگاه بهره بردار نهایی
ایجاد ارزش افزودهایجاد رفاه و آسایش
افزایش رقابت پذیری و جذابیت خریدمدرن و لوکس بودن
مدرن سازی همگام با آخرین فناوری های دنیابهره مندی آسان از امکانات ماتی مدیا
عبور از محدودیت های رایج در طراحی و ساختارتقاء امنیت
برندسازیمدیریت انرژی

کاربردهای یک سیستم هوشمند مسکونی

کنترل هوشمند سیستم روشنایی

سیستم کنترل هوشمند روشنایی با استفاده از حسگرهای حضور، برنامه های زمانبندی شده، ساعت نجومی، سنجش میزان نور محیط، زمانسنج دائم، زمانسنج موقت، کلیدهای سنتی و لمسی، نسبت به اعمال فرمان ها به منابع روشنایی متصل شده اقدام می نماید. مزیت اصلی سیستم کنترل هوشمند روشنایی توانایی کنترل چراغ ها به صورت تکی یا گروهی از طریق برنامه ریزی انجام شده است.

کنترل هوشمند تهویه مطبوع

ترموستات های هوشمند همراه با سنسورهای دما و رطوبت می توانند کولر آبی، فن کویل، رادیاتور، گرمایش از کف، اسپلیت و غیره در ساختمان را تحت بهترین شرایط دمایی قرارداده و فضای بهتر و مطلوب تری برای ساکنین فراهم نماید. بهینه سازی مصرف انرژی، ارتقاء بازدهی سیستم ها و افزایش رفاه و آسایش از عمده مزیت های هوشمند سازی سیستم تهویه مطبوع می باشد.

پریزهای هوشمند

هرچند در کنترل کننده مرکزی سیستم هوشمند امکان هوشمندسازی پریزها در تابلو وجود دارد اما در شرایطی ممکن است لازم باشد صرفاً یک یا چند پریز خاص هوشمند شوند. به عنوان مثال، نیاز است پریز تلویزیون هوشمند شده اما پریزهای کنار آن کارکرد عادی خود را داشته باشند. در این حالت پریز هوشمند با ارتباط بیسیم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

امکانات مالتی مدیا

امکانات مالتی مدیا یکی از فناوری های بسیار عالی وارد شده به کشور بوده که قطعاً نقش مهمی را در آینده بازی خواهد کرد. سیستم صوتی مناسب برای جشن و مهمانی، وجود سیستم صوتی شخصی در هر اتاق، داشتن بانک فیلم و موسیقی با کیفیت بالا که همه اعضای خانواده به آن دسترسی داشته باشند، اتصال به شبکه های IPTV و شبکه های فیلم و سریال خانگی از امکانات فراوان فناوری مالتی مدیا است که می تواند یک محیط شاداب و سرزنده برای ساکنین فراهم آورد.

کنترل هوشمند فضای سبز

کنترل هوشمند فضای سبز در ساده ترین حالت خود آبیاری را با استفاده از شیرهای برقی و جدول زمانی تعریف شده انجام می دهد. کنترل و مدیریت هوشمند دمای خاک، رطوبت خاک یا هوا، انواع ماژول های نور با طیف مناسب برای رشد گیاهان یا سطح مخزن آبیاری از مزایای بهره مندی از امکانات یک سیستم کنترل هوشمند کامل فضای سبز خواهد بود.

پرده های برقی

پرده های برقی یکی دیگر از جلوه های یک ساختمان مدرن است. استفاده از این امکان ضمن لوکس سازی، بهره مندی از نور طبیعی و بهینه سازی مصرف انرژی را به ارمغان می آورند.

چرا محصولات هوشمند مگافا یاکند

رله های پیشرفته الکترونیکی SSR

رله های پیشرفته الکترونیکی عملکری بی صدا و طول عمر بسیار بیشتر نسبت به رله های مکانیکی دارند. این رله ها علاوه بر محافظت از خود، از تجهیزات متصل به خود نیز حفاظت کرده و باعث افزایش طول عمر تجهیزات یا لامپ ها می شود.

سازگاری با کلیدهای سنتی

می توانید بجای استفاده از کلیدهای مدرن و تاچ، هسته هوشمند خانه خود را پشت کلیدهای سنتی پنهان کرده تا ضمن کاهش هزینه تمام شده، احساس راحتی را به افراد مسن تر و کودکان بدهید.

بهره مندی از فناوری IoT

از هم اکنون سیستم هوشمند خانه خود را به آخرین فناوری های اینترنت اشیاء (IoT) مجهز کنید. تولیدات شرکت مگافا یاکند با این فناوری سازگار بوده و تکنولوژی روز جهان را به شما عرضه می کند.

طراحی و ساخت ایران

کلیه سیستم های معرفی شده با دانش و فناوری ایرانی ساخته شده است. شرکت مگافا یاکند با افتخار بیش از یک دهه است که به عنوان پیشتاز در صنعت هوشمند سازی تأسیسات شهری و ساختمانی فعالیت می نماید.

هزینه پایین

با توجه عدم وابستگی به ارزهای خارجی و عدم وجود واسطه های متعدد شرکت مگافا یاکند قادر به عرضه محصولات با قیمتی کاملاً رقابتی می­باشد.

برندینگ در صنعت ساختمان

بسیاری از سازندگان و شرکت های انبوه ساز علاوه بر توجه به مشخصات فنی و کیفی، برای نام و نشان خود نیز اهمیت ویژه ای قائل هستند. این مخاطبان با توجه به دردسترس بودن شرکت تولید کننده، می توانند برند، لوگو یا نام ساختمان خود را نیز برروی محصولات هوشمند درج نموده و بدین وسیله گامی منحصر بفرد در جهت برند سازی خود بردارند.

اعتبار

  • یک دهه حضور مستمر و فعال در صنعت هوشمند سازی تأسیسات شهری و ساختمانی
  • تأیید شده توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با عنوان دانش بنیان
  • طرف قرارداد سازمان فنی و حرفه ای جهت ایجاد و توسعه کارگاه های ساختمان هوشمند
  • طرف قرارداد دانشگاه جامع علمی و کاربردی جهت ایجاد و اجرای پودمان ساختمان هوشمند
  • برگزار کننده دهها سمینار و کارگاه های آموزشی در سازمان هایی همچون سازمان نظام مهندسی و معاونت های فنی و شهرسازی شهرداری