درباره ما

مگافا یاکند در سال 1387 با محوریت دو موضوع 1- تولید سیستم های هوشمند تأسیسات شهری و ساختمانی و 2- تولید تجهیزات و خدمات مشاوره ای انرژی تأسیس گردید.

طراحی و تولید 57 محصول اعم از کالا و خدمات در چهار گروه جهت صنایع گوناگون، حاصل دسترنج و تلاش گروه صنعتی مگافا یاکند از آغاز تاکنون است.

سبد محصولات مگافا یاکند در چهار گروه اصلی

چرا مگافا یاکند؟

رویکرد سیستمی در تولید محصولات
راهکارهای هوشمندسازی در قالب سیستم ها و سناریوها، سطح بالاتری از محصولات را تعریف می کند. سیستم ها قادرند خود را با نیازهای هر مشتری تطبیق داده و تکنولوژی را برای استفاده مستقل شخصی سازی نمایند.
طراحی و تولید با استانداردهای صنعتی
تولید محصولات عملیاتی در شرایط اقلیمی و کاربردی متفاوت نیازمند بکارگیری استانداردهای سختگیرانه است. این شرکت محصولات خود را مطابق با استاندادهای صنعتی تولید نموده و این استانداردها را نه یک برتری، بلکه یک الزام می داند.
کنترل و نظارت متمرکز
اوج اقتدار سیستم های هوشمند ساختمان در ایجاد یک نظام واحد، یکپارچه و متمرکز متبلور می شود. عمده محصولات تولید شده در شرکت مگافا یاکند می توانند با استفاده از شبکه انتقال داده این امر را محقق سازند.
بکارگیری آخرین فناوری ها
سرعت رشد تکنولوژی در سال های اخیر بطور شگفت انگیزی بالا بوده و لحظه ای غفلت می تواند شما را سال ها به عقب اندازد. علیرغم انواع تحریم ها در حوزه High-Tech، این شرکت تمامی تلاش خود را بکار گرفته تا بتواند محصولاتی همگام با محصولات جهانی عرضه کند.
تولید با استفاده از خط تولید پیشرفته
محصولات تولیدی شرکت مگافا یاکند با استفاده از خطوط تولید مکانیزه و پیشرفته و تمام اتوماتیک تولید می شود.
کیفیت بالا
در کشور ایران اولویت اصلی برای مشتریان ابتدا کیفیت بوده و سپس قیمت. این شرکت با درک این مهم، سعی بر آن داشته محصولات خود را با حداقل هزینه و حداکثر کیفیت تولید نماید.
درهمین راستا، شرکت اقدام به پیاده سازی استاندارد بین المللی ISO9001 نموده است.
دسترسی به بالاترین سطح از خدمات و پشتیبانی فنی
محصولات این شرکت با دانش متخصصان داخلی طراحی و تولید می گردد. لذا، سطح خدمات پشتیبانی و فنی این شرکت بسیار فراتر از نصب و راه اندازی است. در دسترس بودن یک شرکت تولید کننده ایرانی علاوه بر برتری در ارائه خدمات پس از فروش، در ارائه خدمات قبل از فروش از قبیل: مشاوره و طراحی سفارشی نیز مزیت خود را نشان می دهد.
راهبری آسان
سادگی در عملکرد، پرهیز از پیچیدگی های غیر ضروری و تمرکز بر ارائه سرویس های لازم و باکیفیت بجای امکانات بسیار زیاد و بی مصرف از اصول تولیدات این شرکت بوده و معتقدیم که یک محصول پایدار نسبت به یک محصول با امکانات بسیار ارجح است.